O firmie

O neteasy.pl

neteasy.pl to marka firmy easy.things, której celem jest wprowadzanie łatwych rozwiązań IT dla Użytkowników prywatnych oraz firm. Rozpoczęliśmy od usługi hostingu, z którą wystartowaliśmy w 2007 roku. Obecnie, oprócz kont hostingowych i resellerskich, oferujemy także hosting SEO, serwery VPS (także zarządzane) oraz domeny polskie i zagraniczne.


neteasy.pl jest tworzone przez zespół osób, które są związane z rynkiem hostingu oraz Internetowym od ponad 20 lat. Doświadczenie zebrane przez ten czas pozwala nam na stworzenie usługi wysokiej jakości, która będzie spełniać oczekiwania Użytkowników.

Nasza firma wspiera i sponsoruje także wiele ciekawych inicjatyw - byliśmy między innymi sponsorem nagród na konferencji "Właśnie Tak" poświeconej sprawom SEO oraz marketingu w Internecie, a także dostarczamy darmowy hosting dla Rodzinnego Domu Dziecka w Tarnobrzegu.

Podczas ponad dziesięciu lat stażu na rynku zaufało nam już wielu ważnych Klientów, który korzystają z naszych rozwiązań hostingowych. Hostujemy obecnie kilkanaście tysięcy witryn, od małych prywatnych stron do olbrzymich projektów - serwisów tematycznych czy blogów odwiedzanych codziennie przez dziesiątki tysięcy osób. Na naszych serwerach DNS znajduje sie ponad 20 tysięcy różnych domen.

Mamy nadzieję, że także Ty zdecydujesz się na powierzenie nam swojej witryny Internetowej. Pamiętaj - masz siedem dni testu za darmo. Jeśli masz jakiekolwiek pytania zajrzyj do działu kontakt i skontaktuj się z nami. Z chęcią rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na Twoje pytania.

Wiemy, że Użytkownicy to siła każdego hostingu dlatego czekamy na Wasze opinie dotyczące naszych usług, tak, abyśmy mogli je ulepszać i dostosowywać jeszcze lepiej do Waszych potrzeb.

Czy wiesz, że?

Nasze serwery hostingowe są ulokowane w kilku czołowych serwerowniach w Europie, między innymi Datahouse i Atman w Warszawie, Nedzone w Steenbergen (Holandia), Iliad Datacenter w Paryżu (Francja).

Od momentu powstania firmy oferujemy 24 godzinny support mailowy. Przez ten czas odpowiedzieliśmy już na ponad 150 tysięcy maili!

W ramach usługi hostingu i VPS utrzymujemy na naszych serwerach DNS ponad 20 tysięcy różnych domen.

Nasi klienci


Od 2007 roku, kiedy powstało neteasy.pl, zaufało nam już kilka tysięcy osób i firm. Mamy nadzieję, że także Ty zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty.

Wśród naszych klientów są:Dane kontaktowe


Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem i masz pytania dotyczące naszych usług zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: poczta@neteasy.pl - nasz dział obsługi Klienta odpowie na Twoje pytania w możliwie najkrótszym czasie.

Jeśli już masz konto - możesz otworzyć zgłoszenie w Panelu Klienta.

Czekamy na kontakt 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.