Przyjazne zasady

Masz dość płacenia za rok z góry za Twój serwer? Po co kupować kota w worku!


Nieważne czy masz 10 czy 10,000 odwiedzin dziennie - jesteśmy tutaj, aby dać Ci wysokiej jakości hosting. Masz do wyboru trzy opcje (small, medium i large) w atrakcyjnych cenach. Każda z wygodnym panelem administracyjnym i wszystkimi opcjami potrzebnymi webmasterowi. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiednie konto dla Ciebie.

Jeśli najpierw chcesz sprawdzić naszą usługę to nie ma problemu - oferujemy 7 dni darmowego testu dla kont www i seo. Jeśli konto spełni Twoje oczekiwania wystarczy, że opłacisz fakturę, jeśli nie, automatycznie zablokujemy je po upływie okresu testowego (bądź wykupionego abonamentu) bez żadnych dalszych konsekwnecji.

Nasz regulamin jest jasny i niczego przed Tobą nie ukrywamy, a dział obsługi Klienta jest do dyspozycji 24 godziny na dobę. Akceptujemy przelewy na konto, szybkie przelewy zlecone przez system Tpay oraz płatności PayPal i kartą kredytową. Za każdą opłaconą usługę wystawiamy fakturę VAT, która otrzymasz mailem w formacie PDF, lub na życzenie w formie papierowej.

Zapraszamy też do zapoznania się z naszymi kontami SEO z ogromną ilością IP oraz serwerów VPS root i managed, które są przeznaczone dla najbardziej wymagających stron.